Preloader Close
Go To Top
Kabin Kurumsal

Kurumsal
Sade ve Orijinal

 

Kurumsal, şıklığın, sadeliğin ve metalik görünümün birleştiği bir kabin modelimizdir. Kullanıcılarına, aydınlık ve ferah bir kullanım deneyimi sunar. GETA’nın standart kabin ürünüdür.

 

Kabin Element

Element
Ahşap ve Sanat

 

Element, ahşap ve metalik hatları ile sakinlik ve dayanıklılık temalı bir kabinimizdir. Kabinin ahşap detayları, kullanıcılarına, lüks ve zarif bir deneyim sunar.

 

Kabin Spor

Spor
Güç Ve Asalet

 

Spor, siyah desenli duvarları ve metalik konsolları ile güç ve sağlamlık temalı bir kabinimizdir. Keskin ve asil bir görünüm
isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir kabin modelidir.

 

Kabin Limas

Limas
Otantik ve Sakin

 

Limas, model kabinimiz adını Peru’nun başkenti olan liman şehrinden alır. Yukarı yönlü su yolu izleriyle ahşap desenli ve
metalik konsolları ile aynı adı taşıyan şehri gibi otantik bir görünüm ve sakin bir kullanım deneyimi sunar.

 

Kabin Bendis

Bendis
Huzur ve Umut

 

Bendis, model kabinimiz adını antik Yunan ay tanrıçasından alır. Aynı adı taşıyan kendisi gibi huzuru ve geleceğe dair umudu temsil eder. Kemik rengi duvarları ve metalik konsolları ile kullanıcılarına, son derece aydınlık, ferah ve konforlu bir kullanım deneyimi sunar.

 

Kabin Zeos

Zeos
Lüks ve Zarafet

 

Zeos, altın rengi duvarları ve metalik desenleriyle lüks ve zarafet temalarıyla tasarlanan bir kabin modelimizdir. Konforla beraber lüks görünümden taviz vermek istemeyen kullanıcılarımıza hitab eder.

 

Kabin Arya

Arya
Canlı ve Dinamik

 

Arya, model kabinimiz Türk rengi Turkuaz duvarları ve metalik konsolları ile birlikte çok canlı görünüm sunar ve çok dinamik bir tema verir. Kullanıcılarımıza çok aydınlık, rahat ve sakin bir kullanım deneyimi sunar.

 

Kabin Karma

Karma
Cesaret ve Denge

 

Karma, model kabinimiz koyu renk ahşap duvarlarıyla, metalik konsol ve duvarları ile birlikte doğa ile şehrin, antiğin ve
teknolojinin, eski ile yeninin uyumunu anlatan bir tema ile tasarlanmış bir kabin modelimizdir. Kullanıcılarımıza dayanıklı
ve konforlu bir kullanım deneyim sunar.

 

Kabin Işıl

Işıl
Işık ve Metanet

 

Işıl, beyaz duvarları ve metalik desenleriyle son derece aydınlık, zarif ve şık bir kabin modelimizdir. Kullanıcılarımıza canlı ve parlak bir ambiyans içerisinde rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi sunar.