Preloader Close

GETA Asansör San. Tic. A.Ş.

Lojistik Çözümler

Asansör üretiminde küresel anlamda söz sahibi ve lider olan markalara ülke sathında en büyük ve en güçlü alternatif olma vizyonu ve misyonu ile yola çıkan GETA Asansör San. Ve Tic.A.Ş.nin hedefine emin adımlarla ilerlemesinde kuşkusuz en önemli kısmı “Satın Alma ve Lojistik Faaliyetler” oluşturmaktadır.

Lojistik Kısmı temel olarak, 3000 Metrekare kapalı depolama alanı ve 3000 Metrekare açık depolama alanı, Orta ve hafif sınıf nakliye araçları, En modern istifleme ve depolama araç ve teçhizatı ile ihtiyaçların tespiti, piyasa araştırmalarının yapılması, tedarik edilmesi, satın alınan tüm malzemenin kabulü, istiflenmesi, depolanması ve sevkini sağlamaktadır.

GETA Asansör San.ve Tic.A.Ş. müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden ve tedarik zincirini kullanan dinamik bir şirkettir. Müşterilerimizin tüm proseslerine katkı sağlayacak sorunsuz bir hizmet sunmak için çaba göstermekteyiz.

Çalışmalarımızda etkinliği sağlamak ve müşteri gereksinimlerine zamanında cevap verebilmek için tedarik zincirinin kurallarına tüm boyutları ile uymaya çalışıyoruz.

Amacımız müşterilerimize yansıyacak şekilde karlılık sağlamaktır. Bunu yapabilmek için müşterilerimize yurt içi depo, konsinye stok gibi çözümler sunabilmekteyiz.

Üstün hizmet ve güvenirlik sağlarken aynı zamanda müşterilerimizin perspektifinden de bakarak maliyetleri en aza düşürmek amaçlanmaktadır.

Depolar

  • Tepeören Mahallesi Millet Caddesi No:16 Tuzla / İstanbul
Go To Top