Preloader Close

GETA Asansör San. Tic. A.Ş.

Ülkelimizde faaliyet gösteren, yabancı sermayeli asansör firmaları, küresel sermayenin gücü ile profesyonel yönetim, araştırma geliştirme, teknolojik imkanlar ve benzeri nedenler ile yerli firmalara nazaran, sektörde rekabet üstünlüğü sağlamaktadırlar.

Bölünerek sayıları gün geçtikçe artan yerli asansör firmaları kendi segmentindeki firmalar ile rekabet ederek kar yüzdesinden fedakarlık ederken, yabancı asansör firmaları pastadan daha fazla pay koparmak adına daha agresif fiyat politikaları göstermektedirler.

Yerli asansör firmalarının var olabilmesi için güç birliği yapması ve bu sayede oluşacak markanın küresel firmalar ile rekabet edebilecek hale gelmesi sektörün geleceği ve Ekonominin gelişmesi açısından zorunludur. Günümüz dünyasında ülkeler milli sermayelerinin ülke ekonomisine kazandırdığı katma değer ile Dünya çapında söz sahibi olabilmektedir. ABD’li teknoloji devi Apple’ın 246 milyar dolar nakit parası olduğu açıklandı.

Sadece bu para ile yeni şirket kurulsa, dünyanın en büyük 13. şirketi oluyor. Ayrıca Apple’ın nakit parasının büyüklüğü, dünya üzerindeki 148 ülkenin milli gelirinden bile fazla.

Facebook gibi bir fikrin New York borsasındaki piyasa değeri 355,6 milyar dolar gibi devasa boyutlara ulaşabilmekte. Sektörün ve Türkiye’ nin gelecekte güçlü olabilmesi için, güç birliği yaparak teknoloji üretmelidir. GETA, 2014 yılında bu hedeflerle yola çıkmış, iki yıl gibi kısa bir sürede, çözüm ortağı firmaları ile birlikte büyümüştür. Bir dünya markası olabilmek adına kat edilmesi gereken yolda, birlikte yürüyecek partnerler arıyoruz. Gelin, birlikte var olalım.

    Go To Top